PECHOWA PORAŻKA W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ

W ramach 5 kolejki spotkań I Wojewodzkej Ligi Trampkarza, chłopcy prowadzeni przez trenera SIEWRUKA,

podejmowali na własny terenie drużynę FC Wrocław Academy. Po 80 minutach emocjonującego meczu, to goście z Wrocławia wygrywają spotkanie 1-0, strzelając zwycięska bramkę na 3 minuty przed końcem spotkania. Po raz kolejny już, cuda w naszej bramce wyprawiał MATEUSZ DĘBOWSKI, którego interwencja z drugiej połowy meczu, wprawiła w osłupienie zgromadzoną tego dnia publikę. Oprócz Mateusza na szczególne wyróżnienie zasługuje również KAMIL KRZYŻANOWSKI, który rozgrywał świetne zawody.

W najbliższy weekend trampkarze mają wolne - zaplanowany mecz z ZAGŁĘBIEM LUBIN, na wniosek zespołu z Lubina, został przełożony na 15 maja ...