BEZ ZWYCIĘZCY W MECZU „ NA SZCZYCIE”

Nie wyłonił zwycięzcy mecz w 1 wojewódzkiej Lidze Trampkarzy pomiędzy Orłem a drużyną AP Oleśnica - po 70 minutach pełnych walki, zwrotów akcji i emocji padł wynik remisowy 2-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli ALAN PACHOWICZ oraz DAWID ZDROJKOWSKI ( asysta TOMASZ WICHROWICZ ).

Mecz toczony w szybkim tempie, gdzie praktycznie cały czas zamieszanie podbramkowe przenosiło się raz na jedna raz na druga stronę. Wizualnie pierwsza połowa zdecydowanie dla nas - druga zaś dla gości... warto również odnotować , że obydwie ekipy mecz kończyły osłabione - goście czerwony kartonik zobaczyli po tym , jak jeden z ich graczy zbyt mocno skrytykował prace sędziów , u nas zaś Filip Stuglik ratował sytuacje faulując wychodzącego na czysta pozycje napastnika Oleśnicy.